საქართველოს ფიზიკური აღზრდისა და
სპორტის სახელმწიფო სასწავლო უნივერსიტეტი

GEORGIAN STATE TEACHING UNIVERSITY OF PHYSICAL EDUCATION AND SPORT

30 ოქტომბერი, 2018

უნივერსიტეტის პროფესორ-მასწავლებლების მიერ 2018 წლის ნოემბრის თვეში ღია მეცადინეობების ჩატარების გრაფიკი

 

 

N

თარიღი

დრო

აუდიტ

 მასწავლებელი

                    კათედრა

1

1.11.2018

13.10

სტადიონი

მ.მაისურაძე

სპ. მასობრივი სახეები

2

5.11.2018

9.00

222

ლ.კაკიაშვილი

ანატომიის,ფიზიოლ.ბიოლ. და ბიოქი

3

5.11.2018

10.00

401

დ.აზალაძე

/ა და სპ. თეორიის,მენეჯმ.დაისტორ

4

5.11.2018

11.00

227

მ.ჩხარტიშვილი

სპ.მედიცინა, სამკ ფ/კ, ჰიგიენა, მასაჟი

5

5.11.2018

12.10

419

მ.გარუჩავა

ანატომიის,ფიზიოლ.ბიოლ. და ბიოქი 

6

5.11.2018

12.10

202

ხ.ხუტაშვილი

ანატომიის,ფიზიოლ.ბიოლ. და ბიოქი 

7

5.11.2018

13.10

411

ზ.ჯაფარიძე

/ა და სპ. თეორიის,მენეჯმ.დაისტორ

8

5.11.2018

13.10

ტანვ.დარბ

გ.გოგოძე

სპ. მასობრივი სახეები

9

6.11.2018

9.00

420

ქ.ინასარიძე

პედაგოგიკა,ფსიქოლოგია,სოციოლო

10

6.11.2018

10.00

222

ი.დოლიძე

სპ.მედიცინა, სამკ ფ/კ, ჰიგიენა, მასაჟი

11

6.11.2018

12.10

საკონ.დარ.

ქ.ბერიძე

სპ.მედიცინა, სამკ ფ/კ, ჰიგიენა, მასაჟი

12

6.11.2018

12.10

კრივის დარ.

დ.კვაჭაძე

სპ.გამოყენებითი სახეები

13

7.11.2018

11.30

ფარიკ.დარბ.

ლ.ღაღანიძე

სპ.გამოყენებითი სახეები

14

7.11.2018

13.10

სტადიონი

მ.ტუღუში

სპ. მასობრივი სახეები

15

12.11.2018

11.00

ტანვ.დარბ.

ნ.პაპუკაშვილი

სპ. მასობრივი სახეები

16

12.11.2018

11.00

203

დ.ზურაბაშვილი

სპ.მედიცინა, სამკ ფ/კ, ჰიგიენა, მასაჟი

17

13.11.2018

10.00

420

ლ. აფციაური

პედაგოგიკა,ფსიქოლოგია,სოციოლო

18

13.11.2018

11.00

205

რ. მჟავანაძე

ანატომიის,ფიზიოლ.ბიოლ.დაბიოქიმ 

19

13.11.2018

9.00

222

ნ.ეგეტაშვილი

ენების კათედრა

20

14.11.2018

11.30

ფალავანთა კლუბი

გ.მძინარაშვილი

სპ.გამოყენებითი სახეები

21

16.11.2018

11.00

ალად. კლ.

ტ.მერმანიშვილი

ანატომიის,ფიზიოლ.ბიოლ.დაბიოქიმ

22

19.11.2018

9.00

227

ქ. ხაზარაძე

სპ.მედიცინა, სამკ ფ/კ, ჰიგიენა, მასაჟი

23

19.11.2018

11.00

222

ვ. ბაკაშვილი

/ა და სპ. თეორიის,მენეჯმ.დაისტორ

24

19.11.2018

11.00

418

ლ. მგელაძე

სპორტ.თამაშები

25

19.11.2018

13.10

კარატეს დარ

გ.ზუბიტაშვილი

სპ.გამოყენებითი სახეები

26

20.11.2018

11.00

საკონ.დარ.

ქ. ბერიძე

სპ.მედიცინა, სამკ ფ/კ, ჰიგიენა, მასაჟი

27

20.11.2018

13.10

კარატეს დარ

ი.დოლაბერიძე

სპ.გამოყენებითი სახეები

28

21.11.2018

13.10

227

მ. გოშაძე

ენების კათედრა

29

22.11.2018

11.00

123

ნ.ნანობაშვილი

ანატომიის, ფიზიოლ.ბიოლ.დაბიოქი

30

26.11.2018

11.00

423

ა.ეგოიანი

ბიომექ. და კომპ. ტექნოლოგიები

31

27.11.2018

11.00

222

მ.კერკენჯია

ენების კათედრა

32

28.11.2018

12.00

401

ს.ხუნდაძე

ენების კათედრა

33

28.11.2018

12.10

402

ე. ცერცვაძე

ენების კათედრა

34

29.11.2018

12.10

204

ვ.მელაშვილი

ენების კათედრა

35

29.11.2018

13.10

204

თ.ონიანი

ენების კათედრა

36

29.11.2018

11.00

მძლ.მეთ.კაბ.

ა.გობირახაშვილი

სპ. მასობრივი სახეები